Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Zákaznická podpora:608067463info@4bambini.cz

Podpořili jsme děti na Praze 4

Spolumajitelky 4bambini, Kristýna Křížová a Lucie Vlčková, slaví letos se svým druhým projektem nazývaným Agátin svět, 10té výročí své existence. Jejich krédem je rozdávat dětem radost a hravost. A tak jak jinak by měli slavit své výročí než hravě a společně s dětmi. Chtěli jsme jim udělat radost a tak rozdáváme dárky. Rozhodli jsme se podpořit děti na Praze 4, na jejímž území působíme a věnovali jsme jim 140 her 4bambini. Školy, školky a sociální odbor MČ Praha 4 získaly 120 her a dalších 20 obdržel sociální odbor.

Paní Ina Kotvová, zástupkyně starosty MČ Praha 4, společně s radním, Jaroslavem Míthem, vedoucí sociálního odboru, paní Věrou Rožkovou a vedoucí odboru školství, prevence a rodinné politiky, paní Janou Ságlovou, převzali od spolumajitelek 4bambini pro školky, školy a pro sociální odbor celkem 120 ks her 4bambini. Pro děti byly vybrány hry o slušném chování Nešťourej se v nose!, o zásadách bezpečnosti Dávej bacha!, o zdravém stravování To je bašta! a také anglická verze hry Dávej Bacha! - Watch out!. Hry využijí pedagogové ve školách, školkách, družinách a ostatní odborníci v poradnách či na táborech a dalších akcích, které pořádá MČ Praha 4 pro děti ze sociálně slabších rodin, nějaké hry také obdrží samotné děti ze sociálně slabých rodin.

Dne 23.10.2017 jsme oficiálně předali dar v MŠ Matěchova v Halasově ulici na Praze 4. "Dětem jsme udělaly ohromnou radost a my také měly radost, že se u dětí hry setkaly se zájmem a naplnily naše cíle. Snažíme se přispět k tomu, aby z dnešní generace dětí vyrostli slušní, tolerantní a citliví lidé. Bohužel děti vyrůstají ve společnosti zaměřené především na výkon a tak je potřeba připomenout i jiné důležité hodnoty života a pěstovat je u dětí od nejútlejšího věku,"říká Kristýna Křížová.


Navíc jsme věnovali 20 kusů hry Vadí? Nevadí! aneb Nejsme všichni stejní. Tyto hry poslouží pro rychlejší integraci dětí ze zahraničí do českého protředí.