Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.

Podpořili jsme děti na Praze 4

Spolumajitelky 4bambini, Kristýna Křížová a Lucie Vlčková, slaví letos se svým druhým projektem nazývaným Agátin svět, 10té výročí své existence. Jejich krédem je rozdávat dětem radost a hravost. A tak jak jinak by měli slavit své výročí než hravě a společně s dětmi. Chtěli jsme jim udělat radost a tak rozdáváme dárky. Rozhodli jsme se podpořit děti na Praze 4, na jejímž území působíme a věnovali jsme jim 140 her 4bambini. Školy, školky a sociální odbor MČ Praha 4 získaly 120 her a dalších 20 obdržel sociální odbor.

Paní Ina Kotvová, zástupkyně starosty MČ Praha 4, společně s radním, Jaroslavem Míthem, vedoucí sociálního odboru, paní Věrou Rožkovou a vedoucí odboru školství, prevence a rodinné politiky, paní Janou Ságlovou, převzali od spolumajitelek 4bambini pro školky, školy a pro sociální odbor celkem 120 ks her 4bambini. Pro děti byly vybrány hry o slušném chování Nešťourej se v nose!, o zásadách bezpečnosti Dávej bacha!, o zdravém stravování To je bašta! a také anglická verze hry Dávej Bacha! - Watch out!. Hry využijí pedagogové ve školách, školkách, družinách a ostatní odborníci v poradnách či na táborech a dalších akcích, které pořádá MČ Praha 4 pro děti ze sociálně slabších rodin, nějaké hry také obdrží samotné děti ze sociálně slabých rodin.

Dne 23.10.2017 jsme oficiálně předali dar v MŠ Matěchova v Halasově ulici na Praze 4. "Dětem jsme udělaly ohromnou radost a my také měly radost, že se u dětí hry setkaly se zájmem a naplnily naše cíle. Snažíme se přispět k tomu, aby z dnešní generace dětí vyrostli slušní, tolerantní a citliví lidé. Bohužel děti vyrůstají ve společnosti zaměřené především na výkon a tak je potřeba připomenout i jiné důležité hodnoty života a pěstovat je u dětí od nejútlejšího věku,"říká Kristýna Křížová.


Navíc jsme věnovali 20 kusů hry Vadí? Nevadí! aneb Nejsme všichni stejní. Tyto hry poslouží pro rychlejší integraci dětí ze zahraničí do českého protředí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení