Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Zákaznická podpora:608067463info@4bambini.cz

Lilliputiens - prstové loutky - Červená Karkulka

Kód: LILLI_86339_XX
Novinka 2023
Neohodnoceno
689 Kč 569,42 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Krásné prstové loutky vykouzlí úsměv na tváři vašich dětí. Představte si, jak s touto sadou 4 prstových loutek Červené Karkulky oživíte klasickou pohádku a přenesete své dítě do světa fantastických dobrodružství. Setkáte se s babičkou, s nebezpečným vlkem, se statečným myslivcem a nesmí chybět ani Červená Karkulka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásné prstové loutky vykouzlí úsměv na tváři vašich dětí. Představte si, jak s touto sadou 4 prstových loutek Červené Karkulky oživíte klasickou pohádku a přenesete své dítě do světa fantastických dobrodružství. Setkáte se s babičkou, s nebezpečným vlkem, se statečným myslivcem a nesmí chybět ani Červená Karkulka. Můžete vyprávět klasický příběh Červené Karkulky, nebo si vytvořit svou vlastní verzi.

Zahrajte si před spaním pohádku společně s vaším malým průzkumníkem. Kdo ví, kam vás tato loutková dobrodružství zavedou – možná se vrátíte zpátky do svého dětství nebo ještě dál, do nekonečného světa pohádek a fantazie.

Loutky jsou vyrobeny z měkkého a snadno udržovatelného 100% polyesteru a lze je prát v pračce na 30°C. Sada loutek se hodí pro děti od 2 let.