Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Novinka 2023
Kód: LILLI_86339

Lilliputiens - prstové loutky - Červená Karkulka

Neohodnoceno
689 Kč 569,42 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Krásné prstové loutky vykouzlí úsměv na tváři vašich dětí. Představte si, jak s touto sadou 4 prstových loutek Červené Karkulky oživíte klasickou pohádku a přenesete své dítě do světa fantastických dobrodružství. Setkáte se s babičkou, s nebezpečným vlkem, se statečným myslivcem a nesmí chybět ani Červená Karkulka.

Můžeme doručit do:
28.12.2023
Kategorie: Lilliputiens
Položka byla vyprodána…

Krásné prstové loutky vykouzlí úsměv na tváři vašich dětí. Představte si, jak s touto sadou 4 prstových loutek Červené Karkulky oživíte klasickou pohádku a přenesete své dítě do světa fantastických dobrodružství. Setkáte se s babičkou, s nebezpečným vlkem, se statečným myslivcem a nesmí chybět ani Červená Karkulka. Můžete vyprávět klasický příběh Červené Karkulky, nebo si vytvořit svou vlastní verzi.

Zahrajte si před spaním pohádku společně s vaším malým průzkumníkem. Kdo ví, kam vás tato loutková dobrodružství zavedou – možná se vrátíte zpátky do svého dětství nebo ještě dál, do nekonečného světa pohádek a fantazie.

Loutky jsou vyrobeny z měkkého a snadno udržovatelného 100% polyesteru a lze je prát v pračce na 30°C. Sada loutek se hodí pro děti od 2 let.