Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Zákaznická podpora:608067463info@4bambini.cz

Pravidla her ke stažení značky BS Toys

Pravidla her ke stažení her a hraček značky BS Toys

Domino trojúhelníky: Oblíbená hra domino pro 2 až 4 hráče od 6 let. V této hře se hráči snaží k sobě poskládat trojúhelníky s odpovídajícími barvami a vytvořit tak krásné vzory! Vítězem se stává hráč, který se jako první zbaví všech svých dlaždic. Hra rozvíjí prostorovou představivost. 

pravidla: Domino - trojúhelníky

Logické puzzle včelky: Logická hra pro 1 hráče od 8 let. Děti si vyberou jednu kartu. Do desky rozmístí včely a barevné dílky podle šablony. Poté je třeba zaplnit zbytek prostoru zbylými dílky.

pravidla: Logické puzzle včelky

Žirafí výzva: Postřehová a logická hra pro 1 hráče od 4 let. Cílem hry je uspořádat barevné dílky ve stejném pořadí, jaké je zobrazeno na kartách. Vyberte si jednu kartu a nyní přesuňte barevné kulaté dílky do stejného pořadí, které vidíte na šabloně.

pravidla:  Žirafí výzva

Motorická hra - zelenina: Motorická hra pro 2 až 4 hráče od 4 let. Hráči se střídají v hodu kostkou. Hráč, kterému na kostce padne barva jeho pinzety, začíná. 

pravidla: Motorická hra – Zelenina

Nakrmte krokodýla: Motorická hra pro 2 až 3 hráče od 4 let. Krokodýl má stále hlad! Pomozte mu sníst jeho rybu vytlačením všech bublinek z jeho tlamy. Postupujte opatrně, protože ryba musí zůstat v jeho tlamě. Každý ví, že je krokodýl bez potravy nebezpečné zvíře!

pravidla: Nakrmte krokodýla

Rámečky - logická výzva: Logická hra pro 2 až 4 hráče od 8 let. Hráči otočí jednu kartu se vzorem a snaží se co nejrychleji reprodukovat obrázek pomocí rámečků. Kdo je nejlepší a nejrychlejší stavitel?

pravidla: Rámečky - logická výzva

Logická hra - skládáme duhu: Logická výzva pro 2-4 hráče od 6 let. Každý hráč dostane sadu barevných dílků duhy a jeho úkolem je reprodukovat obrázek, který vidí na kartě před sebou.

pravidla: Logická hra – skládáme duhu

Poskládej si draka: Zábavná motorická hra pro 2-4 hráče od 6 let. Hráči se snaží jako první sestavit draka s krkem ve správném barevném pořadí. Nejprve zatřeste věží, která vám určí pořadí barev. Pak hráči pomocí meče umisťují barevné hrací dílky na svého draka.

pravidla: Poskládej si draka

Na lovu krabů: Hra pro 2 hráče od 3 let. Nastalo ideální počasí pro lov krabů. Oba hráči se současně snaží pochytat co nejvíce krabů a zvítězit.

pravidla: Na lovu krabů

Logické puzzle - tvary: Zábavné puzzle v krabičce! Logická hra pro 1 hráče od 8 let prověří váš postřeh a trpělivost. Použijte dřevěné dílky a sestavte tvar zobrazený na kartě. Není nutné použít vždy všechny dílky.

pravidla: Logické puzzle – tvary

Logické puzzle - čtverec: Logická hra pro 1 hráče od 6 let. Cílem hry je správně poskládat dřevěné dílky na karty. Barevné tečky musí odpovídat barvě dílku skládačky.

pravidla: Logické puzzle – čtverec

Logické puzzle - Panda: Drzá panda se ráda schovává. Vidíte, kde je? Logická hra pro 1 hráče od 6 let. Děti si vyberou jednu kartu s předlohou a postupně umístí všechny dílky tak, aby reprodukovaly obrázek.

pravidla: Logické puzzle – panda

3 v řadě: Hra pro 2 hráče od 8 let. Cílem hry je reprodukovat puntíkované vzory z karet do šestiúhelníkového rámečku. Karty jsou položeny na stole obrázky nahoru, protože hráči musí vzájemně vidět své karty.

pravidla: 3 v řadě

Stolní hokej 2v1: Stolní hra pro 2 hráče od 6 let. V první hře je cílem vstřelit své 4 žetony na políčko s nejvyšším číslem. Ve druhé hře vítězí hráč, který jako první vstřelí 7 gólů pukem do branky pomocí posunovače.

pravidla: Stolní hokej 2 v 1

Balanční hra - králíci: Hra pro 2 hráče od 4 let. Lišky versus zajíčci! Kdo vyhraje tuto vyrovnávací hru? Cílem hry je položit rodinku lišky/králíčka na balanční desku, aniž by zvířátka spadla.

pravidla: Balanční hra – králíci