Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Zákaznická podpora:608067463info@4bambini.cz

Pravidla her ke stažení značky SmartGames

SmartGames - Skokani: Pomůžete své žabí rodince přeskákat přes rybník? Ale dávejte přitom dobrý pozor na ryby. Úkolem hráčů je převést své žáby přes rybník a zabránit protihráčům, aby udělali to samé.

Pravidla ke stažení: SGM 501_Skokani

SmartGames - Draci Ohniváci: Vládněte království nebo shoříte v plamenech! Cílem hráčů je vybudovat největší království v dračím údolí. Ale dávejte si velký pozor. Draci šlehající plameny dokáží spálit vaše království na popel.

Pravidla ke stažení: SGM 505_Draci ohniváci

SmartGames - Králíci Zahradníci: Máte rádi zeleninu? Králíci určitě ano. Jsou hladoví a poskakují po zeleninové zahradě. Různé druhy zeleniny se zviditelní, když se králící podívají pod listy.

Pravidla ke stažení: SGM 510_Králíci zahradníci

SmartGames - Cube Duel: 3D logická hra pro 1 až 2 hráče od 10 let. Vyvažujte jednotlivé díly a přitom strategicky volte mezi útokem nebo obranou. Ale co je nejdůležitější, dostaňte svou barvu navrch!

Pravidla ke stažení: SGM 201_Cube duel

SmartGames - Tučňáci, přitulte se!: 3D logická hra pro 2 až 4 hráče od 6 let. Na Antarktidě se tučňáci v krutých zimách udržují v teple tím, že se choulí k sobě. Ve hře Tučňáci, přitulte se! jsou vaši tučňáci rozptýleni po ledu... a začíná jim být zima!

Pravidla ke stažení: SGM 506_Tučňáci, přitulte se!