Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Zákaznická podpora:608067463info@4bambini.cz

Magnetická stavebnice TEGU na cesty - Kosmická loď

Kód: TEGU_PAL-SPC-706T_XX
Neohodnoceno
Značka: Tegu
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Položka byla vyprodána…
Malá sada TEGU ideální na cesty - do auta, letadla nebo třeba do restaurace. Z šesti barevných magnetických kostiček snadno postavíte třeba kosmickou loď, remorkér, šneka, kraba nebo cokoliv Vás napadne. Fantazii se meze nekladou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malá sada TEGU ideální na cesty - do auta, letadla nebo třeba do restaurace. Z šesti barevných magnetických kostiček snadno postavíte třeba kočku, šneka, kraba nebo cokoliv Vás napadne. Fantazii se meze nekladou.

Tegu je jedinečná dřevěná magnetická stavebnice vyrobená z ekologických materiálů a netoxických barev. Uvnitř každého precizně a z velké části ručně opracovaného dílku je ukrytý téměř neviditelný magnet, díky kterému se dají jednotlivé části na sebe napojovat a vytvářet tak zajímavé konstrukce. Stavebnice u dětí rozvíjí kreativitu, představivost a jemnou motoriku. Sada obsahuje 6 dílků

Jednotlivé stavebnice Tegu jsou navzájem kompatibilní.

Vhodné pro děti od 1 roku.Nákupem stavebnice Tegu přispíváte na dobrou věc. Tegu totiž část výtěžku z prodeje investuje do vysazování nových stromů, dává práci domorodým lidem v Hondurasu, jednom z nejchudších států na západní polokouli, a posílá hondurasské děti do školy.