Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Kód: TEGU_BBB-MIX-903T | Značka: Tegu

Magnetická stavebnice TEGU - Moje první kostky - 15 dílů

Neohodnoceno
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Sada 15 magnetických kostek Tegu je speciálně navržená tak, aby byla naprosto bezpečná. Velikost kostek je ideální pro malé dětské ruce. Děti se seznámí s magnetickou stavebnicí, která se snadno skládá. Každá kostka je vyrobena z odolného kvalitního dřeva, má netoxickou povrchovou úpravu na vodní bázi a má dva magnetické spojovací body. Hra s magnetickými kostkami rozvíjí různé dovednosti – počítání, rozpoznávání tvarů, jemnou motoriku, řešení problémů. Magnetická stavebnice Tegu je zdrojem neomezené zábavy pro děti od 6 měsíců.
Můžeme doručit do:
23.10.2023
Kategorie: Tegu
Položka byla vyprodána…
Tegu je jedinečná dřevěná magnetická stavebnice vyrobená z ekologických materiálů a netoxických barev. Uvnitř každého precizně a z velké části ručně opracovaného dílku je ukrytý téměř neviditelný magnet, díky kterému se dají jednotlivé části na sebe napojovat a vytvářet tak zajímavé konstrukce. Každá kostka je vyrobena z odolného kvalitního dřeva, má netoxickou povrchovou úpravu na vodní bázi a má dva magnetické spojovací body. Stavebnice u dětí rozvíjí kreativitu, představivost a jemnou motoriku.

Každá kostka blok má na protilehlých stranách tečku, jednu bílou a jednu zelenou. Děti se tak naučí, že protiklady se přitahují. Kostky se spojí vždy k opačné barvě.

Jednotlivé stavebnice Tegu jsou navzájem kompatibilní.

Sada obsahuje 6 dílků. Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Nákupem stavebnice Tegu přispíváte na dobrou věc. Tegu totiž část výtěžku z prodeje investuje do vysazování nových stromů, dává práci domorodým lidem v Hondurasu, jednom z nejchudších států na západní polokouli, a posílá hondurasské děti do školy.