Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.

Lilliputiens: Vyrobeno s pečlivostí a láskou

Za belgickou značkou Lilliputiens stojí tým kreativních maminek, které se rozhodly spojit síly a udělat ze svého koníčka podnikatelský plán. I když jejich cesta nebyla snadná, z jejich roztomilých textilních hraček se stal fenomén. Jsou populární nejen ve světě, ale také v České republice.

Lilliputiens - šest kreativních duší


Příběh Lilliputiens začíná tehdy, když dvě kamarádky, maminky s kreativní duší, postrádaly pro své děti měkké, kvalitní a bezpečné hračky. Právě to je přinutilo, aby se zamyslely nad možností vytvořit vlastní značky, kterou by nabídly ostatním maminkám. Od svého začátku v roce 1995 se značka rozrostla o další čtyři členy rodiny Lilliputiens. S láskou vyrábějí originální textilní hračky, které se vyznačují nápaditým designem, příjemným materiálem a především bezpečností.

Proč vybrat textilní hračky od Lilliputiens?

Není snadné vybrat hračku, kterou si dítě okamžitě zamiluje. Určitě to znáte. Koupíte hračku, ale brzo skončí někde v koutě bez povšimnutí. Kreativní tým Lilliputiens přenesl své dětské sny do krásných hraček, které rozvíjí dětem fantazii až do vesmíru.  Vyznačují krásným designem, příjemným materiálem a hlavně: přitahují děti jako magnet! Z textilních hraček Lilliputiens máme radost všichni: designéři, prodejci, rodiče a - především děti.

 

 

Příběh v každé hračce

Značka Lilliputiens vytvořila pohádkový svět, ve kterém má každá látková hračka svůj vlastní příběh: vychytralá a okouzlující liška Alice, zvířátka, o které se stará pilný farmář, nádherný jednorožec Louise, stále usměvavý a trochu neohrabaný pes Jef, odvážný a značně sebejistý lemur Georges, roztomilé a hodné miminko Anais a další. 

Roztomilé postavičky ve veselých barvách jsou příjemné na dotek, ukrývají v sobě velké množství aktivit ke zkoumání a pomáhají rozvíjet se nejpřirozenější cestou - hrou. Stimulují kreativitu, motorické dovednosti, napodobování rolí a mnoho další. Nechte děti objevovat svět kolem sebe hravým a výchovným způsobem.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení