Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Zákaznická podpora:608067463info@4bambini.cz

Lilliputiens - vozítko - jelínek Stella

Kód: LILLI_83466
Novinka 2023
Neohodnoceno
2 199 Kč 1 817,36 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Dávejte si velký pozor! Tady se řítí řidič na vozítku jelínka Stelly. Děti mají po celém dni běhání unavené nožičky. Pak tady na ně čeká pohodlné vozítko, na kterém mohou jezdit i závodit po celém bytě skrz místnosti v naprostém bezpečí. Vozítko má zvonek. Malá taška je odnímatelná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

https://www.youtube.com/watch?v=Df5bMJ-ptlU

Dávejte si velký pozor! Tady se řítí řidič na vozítku jelínka Stelly. Děti mají po celém dni běhání unavené nožičky. Pak tady na ně čeká pohodlné vozítko, na kterém mohou jezdit i závodit po celém bytě skrz místnosti v naprostém bezpečí. Vozítko má zvonek. Malá taška je odnímatelná. Základna vozíku je dřevěná, sedací část je textilní s pevnou výplní. Dvě zadní kolečka jsou pevná a dvě přední kola jsou otočná o 360 °. Lichoběžníkový tvar (širší základna a užší sedák)°usnadňuje dětem sezení na vozítku obkročmo.

Pokud děti vyrostou, je sedačka odnímatelná a může se využít jako pohodlný sedací pytel. Hra s vozítkem napomáhá rozvoji motorických dovedností a prostřednictvím fyzicky náročné činnosti zlepšuje celkovou koordinaci pohybů. Vozítko je určené pro děti od 12 měsíců. Nosnost vozítka je max. 25 kilogramů. Rozměry vozítka jsou 44 x 21 x 28 cm. Povch je omyvatelný vlhkým hadříkem.