Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Kód: LILLI_83428 | Značka: Lilliputiens

Lilliputiens - plyšový řetěz s aktivitami - dráček Joe

Neohodnoceno
779 Kč 643,80 Kč bez DPH
Skladem

Tento zábavný plyšový řetěz s oblíbeným dráčkem má mnoho aktivit, které stimulují smysly malých batolat. Různé zvuky (rolnička, praskání) a textury (samet, froté, úplet, fleece, mušelín, potištěná bavlna), kousací kroužek. To vše vybízí batolata k objevování.

Můžeme doručit do:
2.10.2023
Kategorie: Lilliputiens

Tento zábavný plyšový řetěz s oblíbeným dráčkem má mnoho aktivit, které stimulují smysly malých batolat. Různé zvuky (rolnička, praskání) a textury (samet, froté, úplet, fleece, mušelín, potištěná bavlna), kousací kroužek. To vše vybízí batolata k objevování. Hračka se skládá ze 3 částí, které jsou jsou odnímatelné. Girlandu díky provázku jednoduše zavěsíte nad postýlku nebo hrací deku. Hračka je určena pro děti od 6 měsíců. Je vyrobena ze 100% polyesteru a bavlny, lze prát na jemný program na 30°C. Rozměry hračky jsou 21 x l9 x 28 cm.

 

Za belgickou firmou Lilliputiens stojí úsilí dvou ambiciózních maminek, které toužily dětské sny přenést do krásných hraček, a tak v roce 1995 založily společnost vyrábějící textilní hračky s překvapením. Hračky Lilliputiens ukrývají zábavné prvky, které vzbuzují zájem dětí a pomáhají jim rozvíjet se nejpřirozenější cestou - hrou. Zvídavost je hnací silou dětí. Uspokojte jejich potřebu kvalitní hračkou, která nabízí kromě zábavy také vzdělávací a estetickou hodnotu. 

Firma Lilliputiens dokázala vytvořit pohádkový svět, kde každá látková hračka má svůj vlastní příběh: vychytralá a okouzlující liška Alice; veselý nemotora slon Albert; věčně hladový medvídek César; odvážný a značně sebejistý lemur Georges; stále usměvavý a trochu neohrabaný pes Jef; nádherný jednorožec Louise, a další. Roztomilé postavičky společně osidlují kouzelný vesmír oplývající pestrou paletou barev a velkým množstvím příjemných materiálů. Všechny Lilliputiens hračky jsou vyrobeny z různých látek, co do měkkosti, barevnosti či tvaru, které stimulují hmat, sluch i zrak dítěte. Hračky z textilu jsou testovány nezávislými externími laboratořemi a splňují všechny evropské a mezinárodní normy kvality. Pečlivý výběr materiálů a průběžné kontroly zaručují odolnost a bezpečnost hračky. Téměř všechny hračky Lilliputiens lze prát v pračce.

Hračky Lilliputiens rozvíjejí představivost a motoriku malých dětí a umožňují jim objevovat svět kolem sebe hravým způsobem.