Zákaznická podpora:608067463info@4bambini.cz

Výroba šperků - šperky z cementu a zlaté fólie

Kód: SYC_ADB002
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Sycomore
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.5.2025

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kreativní sada vám umožní vytvořit originální cementové šperky. Pomocí této sady se naučíte novou techniku a proměníte cement ve skutečný klenot! Skvělý dárek pro tvořivé dívky od 10 let. Malé šperkařky si vyrobí náušnice, přívěsky a náramky z jemného bílého cementu zdobeného elegantními zlatými a měděnými plátky. Balení obsahuje vše potřebné k tomu, aby šperky vypadaly jako od profesionála.

Obsah sady: jemný bílý cement, formy na korálky a přívěsky, zlaté a měděné plátky, řetízek, zapínání, kroužky, špendlíky a náušnicové komponenty, 2 nástroje, obrázkový návod. Rozměry balení jsou 15 x 15 x 4 cm.

Postup tvorby šperků:

Nejprve smíchejte podle návodu cement s vodou, vložte do formy zlaté nebo měděné plátky a vlijte hmotu. Lehce poklepejte formou, abyste odstranili případné bublinky. Po zaschnutí (cca 6 hodin) vyjměte odlitky a upravte jejich povrch. Poté následuje montáž šperků. Díky přiloženým nástrojům a návodu si snadno vytvoříte elegantní přívěsek, stylové náušnice nebo osobitý náramek.

Díky tvořivým sadám Sycomore si děti rozvíjejí své schopnosti a užívají si hodiny kreativní zábavy bez mobilů a tabletů!

Doplňkové parametry

Kategorie: Sycomore
EAN: 3700143930062

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola