Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Zákaznická podpora:608067463info@4bambini.cz

Milaniwood - Vajíčka

Kód: MLW_MCMW_012
Novinka 2023
Neohodnoceno
Značka: Milaniwood
549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Tolik různých zvířátek se vyklube z vajíčka. Podobná vajíčka v sobě skrývají rozdílné druhy zvířat. Ve skořápce začínají svůj život ptáci, obojživelníci i plazi. Tři vajíčka ukrývají malého hada, barevného papouška a mazlivého tučňáka. Zvířátka se schovávají a vyměňují si místa v nekonečné hře objevování rozmanitostí naší přírody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tolik zvířátek se vyklube z vajíčka. Podobná vajíčka v sobě skrývají rozdílné druhy zvířat. Ve skořápce začínají svůj život ptáci, obojživelníci i plazi. Tři vajíčka ukrývají malého hada, barevného papouška a mazlivého tučňáka. Zvířátka se schovávají a vyměňují si místa v nekonečné hře objevování rozmanitostí naší přírody.

Bezpečná, ekologická hra pro děti od 1 roku. Vše je vyrobeno ze dřeva z lesů obhospodařovaných společensky a ekologicky odpovědným přístupem (100% FSC®). Vyrobeno v Itálii.

Obsah balení: 3 dvoudílná dřevěná vajíčka, 3 dřevěná zvířátka. Rozměry: 25,5 x 12,5 x 6,5 cm.

100% dřevěné hračky pro celou rodinu vyrobené v Itálii

Milaniwood je značka her z certifikovaného dřeva FSC™, které jsou zábavné, vzdělávací a krásné. Může je hrát celá rodina a jsou velmi oblíbené pro svůj moderní design, smysl pro detail a 100% italskou výrobu.