Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Kód: MLW_MJMP0_001 | Značka: Milaniwood

Milaniwood - Skok! - Tenis

Neohodnoceno
469 Kč 387,60 Kč bez DPH
Skladem

Zahrajte si tenis s dřevěnými žetony. Dejte vítězný úder! Skok! Tenis je skvělá zábava pro všechny věkové kategorie. Nejprve sestavte hřiště a nastavte čas zápasu s minimem 3 minut. Začíná nejmladší hráč. Kotoučem jemně zatlačte na žlutý kotouč tak, aby vyskočil dopředu. Podávejte tak, aby míč dopadl kamkoli na soupeřovu polovinu.

Můžeme doručit do:
12.12.2023
Kategorie: Milaniwood

https://www.youtube.com/watch?v=I3jc5Pgwn04

Zahrajte si tenis s dřevěnými žetony. Dejte vítězný úder! Skok! Tenis je skvělá zábava pro všechny věkové kategorie. Nejprve sestavte hřiště a nastavte čas zápasu s minimem 3 minut. Začíná nejmladší hráč. Kotoučem jemně zatlačte na žlutý kotouč tak, aby vyskočil dopředu. Podávejte tak, aby míč dopadl kamkoli na soupeřovu polovinu. Máte 2 možnosti. Pokud při podání trefíte síť a míček dopadne na soupeřovu polovinu, opakujte podání. Pokud však během hry trefíte síť, ale míč se dostane do správné oblasti, pokračujte ve hře, dokud jeden hráč nezíská bod. Vítězem se stává hráč, který v nastaveném čase získá nejvíce bodů.

Bezpečná, ekologická hra pro 2 (dvojhra) a 4 (čtyřhra) hráče od 4 let. Vše je vyrobeno ze dřeva z lesů obhospodařovaných společensky a ekologicky odpovědným přístupem (100% FSC®). Vyrobeno v Itálii.

Obsah balení: 1 síť z bukového dřeva (100% FSC®), 4 odpalovací kotouče z bukového dřeva (100% FSC®), 4 žluté kotouče z bukového dřeva (100% FSC®), návod v 5 jazycích. Rozměry balení jsou 22 x 7,6 cm.

100% dřevěné hračky pro celou rodinu vyrobené v Itálii

Milaniwood je značka her z certifikovaného dřeva FSC™, které jsou zábavné, vzdělávací a krásné. Může je hrát celá rodina a jsou velmi oblíbené pro svůj moderní design, smysl pro detail a 100% italskou výrobu.