Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Zákaznická podpora:608067463info@4bambini.cz

Milaniwood - Rybaření - záchrana moře před plasty

Kód: MLW_MCMW_001
Novinka 2023
Neohodnoceno
Značka: Milaniwood
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Vylovte lahve a zachraňte moře před plasty! Nová dřevěná rybářská hra bez magnetů pro 2 hráče od 4 let. Motorická hra zlepšuje koordinaci a obratnost a zároveň se děti naučí přistupovat zodpovědně k životnímu prostředí. Upravením délky vlasce můžete zvýšit či snížit obtížnost během rybolovu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vylovte lahve a zachraňte moře před plasty! Nová dřevěná rybářská hra bez magnetů pro 2 hráče od 4 let. Motorická hra zlepšuje koordinaci a obratnost a zároveň se děti naučí přistupovat zodpovědně k životnímu prostředí. Upravením délky vlasce můžete zvýšit či snížit obtížnost během rybolovu. Čím kratší vlasec, tím jednoduší bude vylovit lahev. Je třeba zaháknout lahev na vlasec s dřevěnou rybou, zvednout ji posunutím kroužku a poté ji uvolnit, aniž byste se jí dotkli rukama. Vyhrává hráč, kterému se podaří nalovit nejvíce dřevěných lahví dříve než soupeř!

Obsah balení: 7 lahví, 2 pruty, 2 kroužky a 2 rybičky (vše dřevěné). a 2 délky a 1 návod v 6 jazycích. Rozměry balení jsou 12,8 x 14,3 x 4,3 cm. Bezpečná, ekologická hra. 100% Vyrobeno v Itálii.

100% dřevěné hračky pro celou rodinu vyrobené v Itálii

Milaniwood je značka her z certifikovaného dřeva FSC™, které jsou zábavné, vzdělávací a krásné. Může je hrát celá rodina a jsou velmi oblíbené pro svůj moderní design, smysl pro detail a 100% italskou výrobu.