Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Zákaznická podpora:608067463info@4bambini.cz

Milaniwood - Maki sushi

Kód: MLW_MKMK0_003
Novinka 2023
Neohodnoceno
Značka: Milaniwood
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Kdo bude nejrychlejším sushi šéfkuchařem? Popadněte hůlky a vyrobte si maki sushi! Hra otestuje rychlost a dovednost mezi dvěma sushi kuchaři. Umístěte před sebe podložku, 2 hůlky a polovinu dostupných surovin. Vytáhněte si požadovaný recept z balíčku karet. Hra je testem rychlosti a dovednosti mezi dvěma sushi kuchaři.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo bude nejrychlejším sushi šéfkuchařem? Popadněte hůlky a vyrobte si maki sushi! Hra otestuje rychlost a dovednost mezi dvěma sushi kuchaři. Umístěte před sebe podložku, 2 hůlky a polovinu dostupných surovin. Vytáhněte si požadovaný recept z balíčku karet. Hra je testem rychlosti a dovednosti mezi dvěma sushi kuchaři. Umístěte před sebe podložku, 2 hůlky a polovinu dostupných surovin. Vytáhněte si jeden recept z balíčku karet. Vítězí kuchař, který vytvoří požadované maki sushi na své podložce podle karty a pouze pomocí hůlek!

Bezpečná, ekologická hra pro 2 hráče od 6 do 99 let. Vše je vyrobeno ze dřeva z lesů obhospodařovaných společensky a ekologicky odpovědným přístupem (100% FSC®). Vyrobeno v Itálii.

Obsah balení: 8 ingrediencí z barevného dřeva (100% FSC®) na výrobu 6 kousků sushi, 2 plstěné zelené podložky, 2 páry bambusových hůlek, 33 karet s recepty a návodem. Rozměry balení jsou 30,5 x 18,5 x 3,5 cm.

100% dřevěné hračky pro celou rodinu vyrobené v Itálii

Milaniwood je značka her z certifikovaného dřeva FSC™, které jsou zábavné, vzdělávací a krásné. Může je hrát celá rodina a jsou velmi oblíbené pro svůj moderní design, smysl pro detail a 100% italskou výrobu.