Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Novinka 2023
Kód: MLW_MDMN0_001 | Značka: Milaniwood

Milaniwood - Domino a dekorace 2v1

Neohodnoceno
989 Kč 817,36 Kč bez DPH
Skladem

Zahrajte si klasickou hru dominu nebo složte květinu (4 žluté tulipány, každý se sedmi zelenými listy) a poté ji umístěte do okna, aby listy absorbovaly světlo. Ve tmě se vám pak listy rozzáří. Kombinace oblíbené hry domina a inovativní designový doplněk pro každého, kdo miluje ekologicky udržitelné netradiční dekorace.

Můžeme doručit do:
12.12.2023
Kategorie: Milaniwood

https://www.youtube.com/watch?v=GonrvOSLOkY

Zahrajte si klasickou hru dominu nebo složte květinu (4 žluté tulipány, každý se sedmi zelenými listy) a poté ji umístěte do okna, aby listy absorbovaly světlo. Ve tmě se vám pak listy rozzáří. Kombinace oblíbené hry domina a inovativní designový doplněk pro každého, kdo miluje ekologicky udržitelné netradiční dekorace. Toto domino umožňuje dětem hrát si ve tmě, což je něco, co si opravdu skvěle užijí.

Vše je vyrobeno z bukového dřeva z lesů obhospodařovaných společensky a ekologicky odpovědným přístupem (100% FSC®). Vyrobeno v Itálii. Určeno pro děti od 5 let. Obsah balení: 1 podstavec na květinu, 4 tyčky, 28 žetonů domina s luminiscenčními body, 4 žluté květy tulipánů.

100% dřevěné hračky pro celou rodinu vyrobené v Itálii

Milaniwood je značka her z certifikovaného dřeva FSC™, které jsou zábavné, vzdělávací a krásné. Může je hrát celá rodina a jsou velmi oblíbené pro svůj moderní design, smysl pro detail a 100% italskou výrobu.