Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Zákaznická podpora:608067463info@4bambini.cz

Magnetická stavebnice TEGU - Moje první kostky - 6 dílů

Kód: TEGU_BBS-MIX-903T
Neohodnoceno
Značka: Tegu
539 Kč 445,45 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
První sada 6 magnetických kostek Tegu je speciálně navržená tak, aby byla naprosto bezpečná. Velikost kostek je ideální pro malé dětské ruce. Děti se seznámí s magnetickou stavebnicí, která se snadno skládá. Každá kostka je vyrobena z odolného kvalitního dřeva, má netoxickou povrchovou úpravu na vodní bázi a má dva magnetické spojovací body. Hra s magnetickými kostkami rozvíjí různé dovednosti – počítání, rozpoznávání tvarů, jemnou motoriku, řešení problémů. Magnetická stavebnice Tegu je zdrojem neomezené zábavy pro děti od 6 měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tegu je jedinečná dřevěná magnetická stavebnice vyrobená z ekologických materiálů a netoxických barev. Uvnitř každého precizně a z velké části ručně opracovaného dílku je ukrytý téměř neviditelný magnet, díky kterému se dají jednotlivé části na sebe napojovat a vytvářet tak zajímavé konstrukce. Každá kostka je vyrobena z odolného kvalitního dřeva, má netoxickou povrchovou úpravu na vodní bázi a má dva magnetické spojovací body. Stavebnice u dětí rozvíjí kreativitu, představivost a jemnou motoriku.

Každá kostka blok má na protilehlých stranách tečku, jednu bílou a jednu zelenou. Děti se tak naučí, že protiklady se přitahují. Kostky se spojí vždy k opačné barvě.

Jednotlivé stavebnice Tegu jsou navzájem kompatibilní.

Sada obsahuje 6 dílků. Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Nákupem stavebnice Tegu přispíváte na dobrou věc. Tegu totiž část výtěžku z prodeje investuje do vysazování nových stromů, dává práci domorodým lidem v Hondurasu, jednom z nejchudších států na západní polokouli, a posílá hondurasské děti do školy.