Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Zákaznická podpora:608067463info@4bambini.cz

Příběh hry Dávej bacha!

Eliška a Ondra na sebe nenechali dlouho čekat a po své první hře o základech etikety, která se jmenuje “Nešťourej se v nose!”, k vám přicházejí s další hrou, tentokráte s názvem “Dávej bacha!”. Dávat bacha si musíme všichni, ale těm nejmenším je s tím třeba pomoci.

Spolu s prvními krůčky, kterými vedeme naše milované ratolesti k základům ohleduplného, laskavého a slušného chování, je s nemenší pozorností a trpělivostí ochraňujeme před každodenními nástrahami, a co víc, vedeme je k tomu, aby si s nimi věděly rady, až jim nebudeme nablízku. Zkrátka slušnost a bezpečnost jsou v jejich prvních letech života naše hlavní společná konverzační témata.

Táňa le Moigne, autorka didaktických her 4bambini, říká: "Přála bych Vám vidět a hlavně číst odezvu mých “spřátelených rodičů”, když jsem jim poslala první okruh témat týkajících se bezpečnosti. Přestože rodičovská a pedagogická odezva na předchozí “slušnost” byla výborná, “bezpečnost” spustila skutečnou lavinu emailů a praktických připomínek, u nichž nebylo pochyb o tom, že jsou opravdu “ze života”."

  

Pokračuje: “I Dávej bacha jsem testovala se svým synem Arsenem. A nejen to. Skvělé byly i reakce dětí. Arsene, můj čtyřletý syn a zároveň geniální “beta tester” vítal s nadšením každý nový obrázek, který s citem sobě vlastním ztvárnila autorka ilustrací Jana Fernandes – Paichlová. Při hledání správných odpovědí bylo z jeho vážné tváře možno vyčíst, že vidět, co se může stát, je pro něj daleko důležitější, než o tom jen slyšet. A dospělým, kteří si hru s dětmi zahrají, se nabízí skvělá příležitost popovídat si s nimi o nejrůznějších životních nástrahách. Hru jsme spolu s rodiči, lékaři a pedagogy připravili tak, abychom na nic důležitého nezapomněli. Věříme, že se nám to podařilo."

Hru Táňa věnovala svému manželovi, Vassilimu le Moigne.

EDIT: V roce 2017 jsme vydali inovovanou verzi oblíbené hry Dávej bacha,která mj. obsahuje i téma bezpečnosti dětí na internetu.

banner_hlavni_DB