Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.

Mom’s care

Detailní zpracování, kvalita a jedinečný design - to je řada hraček zn. Mom´s Care, která si zakládá na výrobě kvalitních textilních edukačních hraček, polštářků a mazlíků pro děti od narození! 

Děti si zpočátku nevšimnou jiné barvy než bílé a černé, pouze s časem na tuto paletu červené a pomalu více barev. Hračky Mom´s Care se vyznačují především svými kontrastními barvami a příjemnými materiály. Tyto aspekty stimulují koordinaci smyslů vašeho dítěte a podporují růst a rozvoj. Mom´s Care klade důraz na bezpečnost, ta je pro ně mimořádně důležitá. Všechny výrobky jsou testovány a splňují bezpečnostní normy. 

V Agátině světě jsme pro vás vybrali hračky, které udělají každý den ještě krásnější a radostnější. Najdete zde závěsné hračky, příjemné nahřívací polštářky, roztomilá kousátka, muchláčky, látkové hračky s aktivními prvky i další věci.

Mom’s Care - edukační míček – Takane
473 Kč

Skvělá hračka pro rozvoj dětí, které začínají uchopovat věci. Díky svému tvaru lze míček uchopit různými způsoby, což dětem pomáhá posilovat ručičky. Míček se skládá z několika částí, které lze skládat do různých tvarů. Hračka je ideální pro rozvoj hmatu, jemné motoriky a zručnosti. Uvnitř míčku je bezpečně zašité chrastítko, díky kterému je hračka ještě zajímavější a vzrušující.

Momentálně nedostupné 
Kód: MOM_981
Mom’s Care - spirála s aktivitami - liška
379 Kč

Ideální hračka pro děti již od narození. Spirála s aktivitami podporuje smyslové vnímání dětí. Spirálu lze zavěsit nad postýlku nebo na kočárek, aby se tak dětský zrak zaměřil na kontrastní černou a bílou barvu. Zavěšené aktivity napomáhají smyslovému vývoji miminka.

Momentálně nedostupné 
Kód: MOM_951
Mom’s Care - červený králíček - muchláček do postýlky
513 Kč

Nádherná hračka pro děti již od narození. Králíček se stane dětem opravdovým přítelem na mazlení v postýlce. Králíček je vyroben z bambusu a minky. Minky je velmi příjemná textilie na dotek a poskytne dětem vizuální a smyslové podněty. Bambus je antibakteriální a antialergický. Tyto dvě textilie se tak navzájem skvěle doplňují a vytvářejí neobyčejnou hračku.

Momentálně nedostupné 
Kód: MOM_104-XX
Mom’s Care - chobotnice - černá a bílá
276 Kč

Krásná chobotnice pro děti již od narození poskytuje především vizuální podněty díky svým kontrastním barvám. Jednoduchá kombinace černé a bílé barvy je ideální právě pro děti již v prvních dnech života. Chobotnička je vyrobena z měkké plyšové látky. Uvnitř je zašitá rolnička, poskytuje tak dětem i zvukové vjemy.

Momentálně nedostupné 
Kód: MOM_998
Mom’s Care - chobotnice - červená
276 Kč

Krásná chobotnice pro děti již od narození poskytuje především vizuální podněty díky svým kontrastním barvám. Jednoduchá kombinace černé a bílé barvy je ideální právě pro děti již v prvních dnech života. Chobotnička je vyrobena z měkké plyšové látky. Uvnitř je zašitá rolnička, poskytuje tak dětem i zvukové vjemy.

Momentálně nedostupné 
Kód: MOM_997
Mom’s Care - moje první leporelo se zvířátky - kontrastní barvy
382 Kč

Zábavná a roztomilá textilní knížka upoutá děti svými kontrastními obrázky zvířátek a velkým zrcadlem. Stránky při dotyku šustí. Díky tomu hračka rozvíjí i hmatové a zvukové vjemy. Zadní strana knížky je z měkkého červeného minky a kontrastní bílé a černé bavlny. Minky je velmi příjemné na dotyk.

Momentálně nedostupné 
Kód: MOM_984
Mom’s Care – nahřívací polštářek s třešňovými peckami – liška černobílá
424 Kč

Plyšový polštářek, který se v době nemoci stane velkým pomocníkem jak pro maminku, tak i pro děti. Zahřívací masáže uleví dětem od bolesti, nebo je zklidní, když jsou rozrušené. Pro vaše děti se polštářek stane milým a bezpečným kamarádem.

Momentálně nedostupné 
Kód: MOM_947
Mom’s Care – textilní loutka zebra
205 Kč

Textilní loutka je ideální hračka pro batolata. V tlapkách a v hlavě má zebra otvory pro prsty. Loutka může vyprávět pohádky nebo se aktivně podílet na čtení knihy nebo hraní her. To napomáhá rozvoji dětské představivosti. Hračku lze také využíta jako malého mazlivého kamaráda při usínání.

Momentálně nedostupné 
Kód: MOM_934
Mom’s Care – veselá žirafa
316 Kč

Měkoučká žirafa díky výrazně kontrastním barvám podporuje vývoj zraku u dětí již v prvních měsících života. Stane se nejlepším kamarádem pro chlapce i dívku. Různé struktury materiálu umožňují dětem prozkoumávat svět. Při třesení žirafa chrastí. Měkká hračka má všité barevné etikety a visačky, které děti tolik milují.

Momentálně nedostupné 
Kód: MOM_946
Mom’s Care – závěsný textilní mantinel na postýlku - kontrastní barvy
350 Kč

Měkkoučká knížka je určena pro nejmenší děti již od narození. Výrazné a kontrastní barvy stimulují dětské smysly již od prvních dnů života. Knížka je plná překvapení a podnětů. Četné interaktivní prvky jako nerozbitné zrcátko, šustění stránek, barevné etikety poskytnou dětem zábavu a povzbudí jeho rozvoj a zájem o svět kolem sebe.

Momentálně nedostupné 
Kód: MOM_944
Mom’s Care – žirafa s kousátkem
213 Kč

Roztomilé kousátko s celou řadou aktivit je vhodné pro děti již od narození. Silikonové kousátko pomáhá dětem posilovat dásně a pomůže jim s prořezáváním prvních zoubků. Zvuk píšťalky bezpečně zašité uvnitř hračky postupně povzbuzuje děti k používání dlaně a mačkání hračky. Bílá a černá barva stimulují rozvoj zraku.

Momentálně nedostupné 
Kód: MOM_956
11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem