Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Zákaznická podpora:608067463info@4bambini.cz

Lilliputiens - textilní kostky - Farma

Kód: LILLI_83455_XX
Neohodnoceno
Značka: Lilliputiens
769 Kč 635,54 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Originální a podnětná první stavebnice zaměstná dětem ruce i mozek. Tato sada 5 měkkých textilních kostek představuje nové výzvy pro děti od 12 měsíců ve světě poznání a objevování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální a podnětná první stavebnice zaměstná dětem ruce i mozek. Tato sada 5 měkkých textilních kostek představuje nové výzvy pro děti od 12 měsíců ve světě poznání a objevování. Děti z kostek postaví farmu, objevují čísla a různé materiály, poznávají oblíbená zvířátka nebo hledají barvy. V sadě jsou 3 celé kostky, jedna rozkládací kostka a jeden trojúhelník. Hračka je vyrobena ze 100% polyesteru. Lze prát v pračce na 30°C na jemný cyklus Určeno pro děti od 12 měsíců. Rozměry hračky jsou 28 x 9,5 x 18 cm. Hračku není vhodné prát, povrch omývejte vlhkým hadříkem.

 

Za belgickou firmou Lilliputiens stojí úsilí dvou ambiciózních maminek, které toužily dětské sny přenést do krásných hraček, a tak v roce 1995 založily společnost vyrábějící textilní hračky s překvapením. Hračky Lilliputiens ukrývají zábavné prvky, které vzbuzují zájem dětí a pomáhají jim rozvíjet se nejpřirozenější cestou - hrou. Zvídavost je hnací silou dětí. Uspokojte jejich potřebu kvalitní hračkou, která nabízí kromě zábavy také vzdělávací a estetickou hodnotu. 

Firma Lilliputiens dokázala vytvořit pohádkový svět, kde každá látková hračka má svůj vlastní příběh: vychytralá a okouzlující liška Alice; veselý nemotora slon Albert; věčně hladový medvídek César; odvážný a značně sebejistý lemur Georges; stále usměvavý a trochu neohrabaný pes Jef; nádherný jednorožec Louise, a další. Roztomilé postavičky společně osidlují kouzelný vesmír oplývající pestrou paletou barev a velkým množstvím příjemných materiálů. Všechny Lilliputiens hračky jsou vyrobeny z různých látek, co do měkkosti, barevnosti či tvaru, které stimulují hmat, sluch i zrak dítěte. Hračky z textilu jsou testovány nezávislými externími laboratořemi a splňují všechny evropské a mezinárodní normy kvality. Pečlivý výběr materiálů a průběžné kontroly zaručují odolnost a bezpečnost hračky. Téměř všechny hračky Lilliputiens lze prát v pračce.

Hračky Lilliputiens rozvíjejí představivost a motoriku malých dětí a umožňují jim objevovat svět kolem sebe hravým způsobem.