Artissimo - XXL kreativní sada - vyškrabávání a pískování - zvířecí portréty
Kód: SYC_CREA048Detailní popis produktu
Vyzkoušejte dvě různé kreativní techniky v jediné sadě! S touto XXL sadou si děti od 5 let vyzkouší vyškrabávání a vysypávání obrázků barevným pískem. Malí umělci si tak snadno osvojí různé způsoby tvorby. Vše je baleno v pevné krabičce, která poslouží i jako praktický úložný box.
Pískování obrázků je oblíbená kreativní aktivita, která osloví nejen děti, ale i dospělé. Obrázky se vždy povedou, vypadají efektně a navíc tato činnost rozvíjí dětskou fantazii a zručnost.
Vyškrabávání vyžaduje trpělivost. Postupně seškrabáváte povrch karty a vytvoříte tak krásné obrázky. Trochu soustředění, hodně zábavy a krásný výsledek je zaručený.
Sada obsahuje: 5 základů obrázků se samolepící plochou, 8 barevných písků, 5 vyškrabávacích obrázků k ozdobení, dřevěné škrabátko ve tvaru tužky s hrotem, barevný návod. Rozměry boxu jsou 26 x 28 x 4 cm.
Kreativní sady jsou dobrým startem pro vlastní tvorbu. Děti si vyzkouší různé techniky a zjistí tak, která je nejvíce osloví. Tvoření děti nejen zabaví, ale navíc pomáhá rozvíjet jemnou motoriku, zručnost a fantazii.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Sycomore |
---|---|
EAN: | 3517130012539 |
Položka byla vyprodána… |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.