Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Kód: MOM_619 | Značka: Mom’s care

Mom’s Care – textilní muchláček myška

Neohodnoceno
253 Kč
Momentálně nedostupné

Textilní muchláček je ideální hračka pro batolata od 3 do 6 měsíců. Hračka je je ušitá z měkkých a rozmanitých materiálů. Její kontrastní barvy podporují správný vývoj zraku. Bílá a černá jsou první barvy, které dítě vnímá v prvních měsících svého života.

Můžeme doručit do:
7.10.2020
Kategorie: Mom’s care
Položka byla vyprodána…

Textilní muchláček je ideální hračka pro batolata od 3 do 6 měsíců. Hračka je je ušitá z měkkých a rozmanitých materiálů. Její kontrastní barvy podporují správný vývoj zraku. Bílá a černá jsou první barvy, které dítě vnímá v prvních měsících svého života. Později pak začne vnímat i ostatní barvy a jejich odstíny. Uvnitř hračky je zašitá šustící fólie, jejíž jemný zvuk upoutá pozornost dětí a poskytne jim sluchové podněty. Dlouhé uši a všité štítky děti snadno uchopí. Díky tomu hračka rozvíjí jemnou motoriku a koordinace ruka-oko.Muchláček je lehoučky a snadno se drží. Různé prvky poskytnou vašemu dítěti skvělou zábavu na dlouhou dobu a muchláček se tak stane nerozlučným kamarádem děti v postýlce i v kočárku. Rozměry hračky jsou 21 x 30 cm.Textilní muchláček je ideální hračka pro batolata od 3 do 6 měsíců. Hračka je je ušitá z měkkých a rozmanitých materiálů. Její kontrastní barvy podporují správný vývoj zraku. Bílá a černá jsou první barvy, které dítě vnímá v prvních měsících svého života. Později pak začne vnímat i ostatní barvy a jejich odstíny. Uvnitř hračky je zašitá šustící fólie, jejíž jemný zvuk upoutá pozornost dětí a poskytne jim sluchové podněty. Dlouhé uši a všité štítky děti snadno uchopí. Díky tomu hračka rozvíjí jemnou motoriku a koordinace ruka-oko. Muchláček je lehoučky a snadno se drží. Různé prvky poskytnou vašemu dítěti skvělou zábavu na dlouhou dobu a muchláček se tak stane nerozlučným kamarádem děti v postýlce i v kočárku. Rozměry hračky jsou 21 x 30 cm.

Detailní zpracování, kvalita a jedinečný design - to je řada hraček zn. Mom´s Care, která si zakládá na výrobě kvalitních textilních edukačních hraček, polštářků a mazlíků pro děti od narození! 

Děti si zpočátku nevšimnou jiné barvy než bílé a černé, pouze s časem na tuto paletu červené a pomalu více barev. Hračky Mom´s Care se vyznačují především svými kontrastními barvami a příjemnými materiály. Tyto aspekty stimulují koordinaci smyslů vašeho dítěte a podporují růst a rozvoj. Mom´s Care klade důraz na bezpečnost, ta je pro ně mimořádně důležitá. Všechny výrobky jsou testovány a splňují bezpečnostní normy. 

V Agátině světě jsme pro vás vybrali hračky, které udělají každý den ještě krásnější a radostnější. Najdete zde závěsné hračky, příjemné nahřívací polštářky, roztomilá kousátka, muchláčky, látkové hračky s aktivními prvky i další věci.