Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Kód: DIV_47714

Marionetino - Loutky - Královská sada k pohádce o Sněhurce

Neohodnoceno
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Skladem

Doplňující sada loutek k pohádce o Sněhurce. V sadě najdete tyto loutky: král, hodná a zlá královna, princ. Loutky jsou vyrobeny z pevného ekologického materiálu. jsou oboustranné, česká výroba. Balení obsahuje 4 ks loutek.

Můžeme doručit do:
4.10.2022
Kategorie: Marionetino

Doplňující sada loutek k pohádce o Sněhurce. Loutky jsou ideální na vyprávění pohádky, protože pohádka s loutkami doslova ožije. V balení naleznete loutky, které jsou kvalitní, pevné a příjemné na dotek. Jsou oboustranné, takže vypadají dobře zpředu i zezadu. Loutky jsou šikovné i tím, že jsou skladné, nezaberou mnoho místa; snadno je uklidíte a můžete si je kamkoliv vzít sebou. Loutky jsou vyrobeny z velmi pevného a ekologického materiálu, který se jmenuje knihařská lepenka. Běžně se z něj vyrábí desky ke společenským hrám či dětská leporela. Materiál je natolik pevný, že tvrdost a odolnost je srovnatelná se dřevem. Co je též velmi důležité, materiál je velmi příjemný na dotek a dětem se dobře drží v ruce. Velikost loutek je cca 16 - 18 cm.

Sada obsahuje:

LOUTKY
zlá královna
král
princ
hodná královna

Loutky jsou skvělá pomůcka na vyprávění pohádek. Doma, v postýlce, venku, na kočárku, v autě. Zejména maličké děti mají oči navrch hlavy a sledují pouze postavu, která k nim mluví. Samozřejmě je můžete využít v loutkovém divadle. V našem loutkové divadle Marionetino či v jiném domácím loutkovém divadle, které velikostně odpovídá. V neposlední řadě slouží naše loutky jako pomůcky v mateřských školách i jako logopedické pomůcky mezi logopedy.