Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Kód: DIV_V47134

Marionetino - Loutky a rekvizity - Sněhurka a sedm trpaslíků

Neohodnoceno
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Skladem

Loutky pro děti k pohádce Sněhurka a sedm trpaslíků. Loutky Sněhurka, 7 trpaslíků. Kulisa Kouzelné zrcadlo, stojánky. Rekvizity otrávené jablko, hřeben. Loutky jsou oboustranné, perfektní do ruky. Trpaslíci mají svá čísla a barvy. Česká

Můžeme doručit do:
4.10.2022
Kategorie: Marionetino

Set loutek a doplňků k pohádce Sněhurka a sedm trpaslíků. Loutky jsou ideální na vyprávění pohádky, protože pohádka s loutkami doslova ožije. V balení naleznete loutky, které jsou kvalitní, pevné a příjemné na dotek. Jsou oboustranné, takže vypadají dobře zpředu i zezadu. Loutky jsou šikovné i tím, že jsou skladné, nezaberou mnoho místa; snadno je uklidíte a můžete si je kamkoliv vzít sebou.

Loutky jsou vyrobeny z velmi pevného a ekologického materiálu, který se jmenuje knihařská lepenka. Běžně se z něj vyrábí desky ke společenským hrám či dětská leporela. Materiál je natolik pevný, že tvrdost a odolnost je srovnatelná se dřevem. Co je též velmi důležité, materiál je velmi příjemný na dotek a dětem se dobře drží v ruce. Velikost loutek je cca 10 - 15 cm.

Sada obsahuje:

LOUTKY
Sněhurka
7 trpaslíků + 7 ks stojánků

REKVIZITY
jablko
hřeben

KULISA - PŘÍDAVNÁ
Kouzelné zrcadlo + 2 ks stojánků

Loutky jsou skvělá pomůcka na vyprávění pohádek. Doma, v postýlce, venku, na kočárku, v autě. Zejména maličké děti mají oči navrch hlavy a sledují pouze postavu, která k nim mluví. Samozřejmě je můžete využít v loutkovém divadle. V našem loutkové divadle Marionetino či v jiném domácím loutkovém divadle, které velikostně odpovídá. V neposlední řadě slouží naše loutky jako pomůcky v mateřských školách i jako logopedické pomůcky mezi logopedy.