Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Kód: DIV_V47023

Marionetino - Loutky a rekvizity - Červená Karkulka

Neohodnoceno
329 Kč 271,90 Kč bez DPH
Skladem

Doplňující sada loutek a rekvizit k pohádce O Červené Karkulce. V sadě najdete 4 loutky, dvě rekvizity a 3 přídavné kulisy. Loutky, rekvizity i kulisy jsou vyrobeny z pevného ekologického materiálu. jsou oboustranné, česká výroba.

Můžeme doručit do:
4.10.2022
Kategorie: Marionetino

Doplňující sada loutek k pohádce O Červené Karkulce. Loutky jsou ideální na vyprávění pohádky, protože pohádka s loutkami doslova ožije. V balení naleznete loutky a rekvizity, které jsou kvalitní, pevné a příjemné na dotek. Jsou oboustranné, takže vypadají dobře zpředu i zezadu. Loutky jsou šikovné i tím, že jsou skladné, nezaberou mnoho místa; snadno je uklidíte a můžete si je kamkoliv vzít sebou. Loutky jsou vyrobeny z velmi pevného a ekologického materiálu, který se jmenuje knihařská lepenka. Běžně se z něj vyrábí desky ke společenským hrám či dětská leporela. Materiál je natolik pevný, že tvrdost a odolnost je srovnatelná se dřevem. Co je též velmi důležité, materiál je velmi příjemný na dotek a dětem se dobře drží v ruce. Velikost loutek je cca 15 - 18 cm.

Sada obsahuje:

LOUTKY
Karkulka
vlk
babička
myslivec

REKVIZITY

brýle
čepec

KULISY - PŘÍDAVNÉ KULISY
Babiččina chaloupka + 2 ks stojánků
Studna + 1 ks stojánků
Bříza + 1 ks stojánků

Loutky jsou skvělá pomůcka na vyprávění pohádek. Doma, v postýlce, venku, na kočárku, v autě. Zejména maličké děti mají oči navrch hlavy a sledují pouze postavu, která k nim mluví. Samozřejmě je můžete využít v loutkovém divadle. V našem loutkové divadle Marionetino či v jiném domácím loutkovém divadle, které velikostně odpovídá. V neposlední řadě slouží naše loutky jako pomůcky v mateřských školách i jako logopedické pomůcky mezi logopedy.