Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Kód: DIV_47336

Marionetino - Loutky a rekvizity - Budulínek

Neohodnoceno
489 Kč 404,13 Kč bez DPH
Skladem

Doplňující sada loutek, kulis a rekvizit k pohádce O Budulínkovi. V sadě najdete 7 ks loutek, 3 ks rekvizit, 2 kulisy se stojánky, pozadí se dvěma motivy. Loutky, rekvizity i kulisy jsou vyrobeny z pevného ekologického materiálu, jsou oboustranné, česká výroba.

Můžeme doručit do:
4.10.2022
Kategorie: Marionetino

Pokud rádi hrajete divadlo a vymýšlíte různé příběhy, vyzkoušejte tuto sadu loutek a kulis k pohádce O Budulínkovi. Obsahuje veselé a roztomilé loutky; Budulínka, dědečka, babičku, mámu lišku a tři zlobivá liščátka. Kromě toho i domeček s okénkem, pod kterým liška zpívá svou písničku: "Budulínku, dej mi hrášku, povozím tě na ocásku ..." Dědeček má housličky, pytel na lišky, babička svůj bubínek. Nechybí světnička s hráškem na stole a les s liščím doupětem.

Loutky jsou pevné a příjemné do ruky. Domeček si děti postaví na stojánky. Zadní kulisu si mohou opřít třeba o opěradlo židle, položit na stůl, vyrobit vlastní divadlo z krabice či jinak zaimprovizovat, a jde se hrát. Anebo se podívejte k nám do kategorie loutková divadla, nabízíme různé varianty.

Sada obsahuje:

LOUTKY
Budulínek
babička
dědeček
máma liška
lišáček
lištička v šatičkách I
lištička v šatičkách II

REKVIZITY
housle
pytel
bubínek
KULISY
Domeček s okénkem (kulisa se stojánky)
doupě (kulisa se stojánky)

SCÉNY - 1 deska, 2 motivy celkem
Světnice s hráškem na stole a pecí
Les pro lišky

Loutky jsou skvělá pomůcka na vyprávění pohádek. Doma, v postýlce, venku, na kočárku, v autě. Zejména maličké děti mají oči navrch hlavy a sledují pouze postavu, která k nim mluví. Samozřejmě je můžete využít v loutkovém divadle. V našem loutkové divadle Marionetino či v jiném domácím loutkovém divadle, které velikostně odpovídá. V neposlední řadě slouží naše loutky jako pomůcky v mateřských školách i jako logopedické pomůcky mezi logopedy.

Loutky i kulisy jsou vyrobeny z ekologického materiálu tzv. knihařské lepenky. Je to stejný materiál, který se používá např. pro dětská leporela anebo na výrobu kvalitních desek ke společenským hrám. Materiál je to velmi pevný a bytelný. Pokud držíte loutku v ruce či s ní "zabušíte" třeba o stůl, jste překvapeni, co vše loutka vydrží. Velikost loutek je cca 10 - 18 cm. Velikost zadní scény je 46,3 cm x 32,3 cm.