Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Kód: DIV_47641 | Značka: Marionetino

Marionetino - Loutkové divadlo - univerzální sada loutek a kulis

Neohodnoceno
1 199 Kč 990,91 Kč bez DPH
Skladem

Kdo by neznal pohádky o princezně nebo kašpárkovi? Teď můžete se skládacím loutkovým divadlem dětem různé pohádky zahrát a nebo naopak, mohou děti uspořádat představení pro rodiče a prarodiče. České domácí loutkové divadlo Marionetino vaše děti zabaví, a přitom doplní krásnou rodinnou atmosféru.

Můžeme doručit do:
6.12.2022
Kategorie: Marionetino

Ukázka, jak si hrát s divadlem:


Stáhněte si jak sestavit divadlo.

Loutkové divadlo pro děti od 3 let, ve kterém děti najdou loutky král, princ, princezna, kašpárek, vodník, čert, ježibaba a drak.

Loutkové divadlo - skladné a ekologické, nenáročné na úložné prostory. Konstrukční řešení je velmi jednoduché a účelné. Korpus divadla nabízí úložný prostor pro všechny komponenty. Současně tvoří stabilní podestu pro portál a zadní díl. Montáž i demontáž je snadná, zvládnou ji i nejmenší děti. Divadlo rozvíjí kreativitu, rozšiřuje slovní zásobu. Loutky jsou plošné a vždy oboustranné, tzn., že každá postava má pečlivě zpracovanou nejen přední část, ale i záda. Divák získává dojem, že postava skutečně odchází. Zadní kulisa vytváří pozadí divadelní scény. Je vždy oboustranná s dvěma odlišnými motivy. K divadlu se připevňuje pomocí kolíčku a lze ji snadno vyměňovat.Kolíček je součástí balení. balení.

Obsah balení:8 oboustraných loutek král, princ, princezna, kašpárek, vodník, čert, ježibaba a drak
4 dřevěné vodící tyče,fixační guma a kolíček

Scény 4 (= 2 oboustrané zadní kulisy): hrad, hradní síň, hluboký les a paseka.

Velikost loutek je:15-19 cm.
velikost tyček je:21 cm
velikost zadní kulisy:46,3 cm x 32,3 cm
velikost krabice je:48 cm x 42 cm x 5 cm:
Hmotnost divadla: 1 500 g