Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Kód: HABA_304026 | Značka: Haba

Šnečí závody

Neohodnoceno
479 Kč
Momentálně nedostupné
Zábavná snadno pochopitelná hra pro celou rodinu.
Můžeme doručit do:
16.6.2020
Kategorie: HABA
Položka byla vyprodána…
6 magnetických šneků vyrobených ze dřeva Během kluzkého závodu na hlemýždi v zeleninové zahradě paní Meyerové se Sebastian Schneck, Gloria Glibber a přátelé pohybují vpřed hlemýžďovým tempem, ale to jim nebrání vplížení se přes sebe nebo kl

Německá společnost Haba je známá jako výrobce vysoce kvalitních dřevěných hraček. Produktové portfolio postupně rozšířila o plastové a magnetické hračky Haba, které splňují a často převyšují předepsané bezpečnostní normy. V jejich nabídce najdete zábavné kuličkové labyrinty, dřevěné montážní sady, magnetické hry, lupy na pozorování hmyzu nebo nápaditá chrastítka plná barev a tvarů. 

Chrastítka Haba jsou příjemná na dotyk. Lákají malé dětské prstíky k hlubšímu zkoumání, čímž přispívají k rozvoji jemné motoriky dětí. Kuličkové labyrinty Haba podporují soustředění a koordinaci pohybů. Děti pomocí hůlky s magnetem umisťují kuličky různých barev do svých domečků. Při hře s kuličkovým labyrintem se zároveň učí rozeznávat barvy a počítat. Zapojit vlastní fantazii mohou u některé z magnetických her Haba.  

Rodinná firma HABA byla založena v roce 1938 v Bad Rodachu jako továrna na dřevěné hračky. Ačkoliv dnes všechny jejich hračky nejsou vyrobeny ze dřeva, stále platí, že musí být mimořádně kvalitní a zcela bezpečné dětem.