Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Kód: HABA_302536 | Značka: Haba

Dřevěné vkládací puzzle - hasiči - 6 dílků

Neohodnoceno
165 Kč
Momentálně nedostupné
Kvalitně zpracované dřevěné vkládací puzzle pro kluky od 12 měsíců. Při výjezdu hasičů nastal zmatek a některé části auta je třeba najít a vrátit zpátky na místo. Jednotlivé dílky skládačky mají úchytky, dětem se tak s nimi lépe manipuluje. Rozměry skláda
Můžeme doručit do:
5.6.2020
Kategorie: HABA
Položka byla vyprodána…
Tadá, tadá, hasiči jedou hasit. Kdopak jim pomůže uhasit požár? Je třeba poskládat všechny části hasičskéhou auta na správné místo. Jednotlivé dílky skládačky mají úchytky, dětem se tak s nimi lépe manipuluje. Rozměry skládačky jsou 22 x 17 cm. Hra s tout

Německá společnost Haba je známá jako výrobce vysoce kvalitních dřevěných hraček. Produktové portfolio postupně rozšířila o plastové a magnetické hračky Haba, které splňují a často převyšují předepsané bezpečnostní normy. V jejich nabídce najdete zábavné kuličkové labyrinty, dřevěné montážní sady, magnetické hry, lupy na pozorování hmyzu nebo nápaditá chrastítka plná barev a tvarů. 

Chrastítka Haba jsou příjemná na dotyk. Lákají malé dětské prstíky k hlubšímu zkoumání, čímž přispívají k rozvoji jemné motoriky dětí. Kuličkové labyrinty Haba podporují soustředění a koordinaci pohybů. Děti pomocí hůlky s magnetem umisťují kuličky různých barev do svých domečků. Při hře s kuličkovým labyrintem se zároveň učí rozeznávat barvy a počítat. Zapojit vlastní fantazii mohou u některé z magnetických her Haba.  

Rodinná firma HABA byla založena v roce 1938 v Bad Rodachu jako továrna na dřevěné hračky. Ačkoliv dnes všechny jejich hračky nejsou vyrobeny ze dřeva, stále platí, že musí být mimořádně kvalitní a zcela bezpečné dětem.