Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Kód: 4BAMSET2

Velká sada her 4bambini

Neohodnoceno
1 525 Kč 1 796 Kč
Momentálně nedostupné (> 5 ks)

Seznamte děti nenásilnou formou s mnoha zásadami chování k ostatním dětem, dospělým i světu kolem nás. Sada 4 společenských her provede děti základy etikety, bezpečnosti, tolerance k ostatním a seznámí je se základními stravovacími návyky. Děti si hravou formou připomenou základy slušnosti a mezilidské komunikace nebo základy stolování a osobní hygieny. Dozvědí se, jak se chovat k těm, kteří se nějak odlišují, jak se chovat na veřejných prostranstvích, v přírodě či ke zvířátkům.

Cenově zvýhodněná sada čtyř společenských her značky 4bambini. Všechny hry z této sady lze navzájem kombinovat případně i hrát všechny najednou.

Společenská hra pro děti od 3 let Nešťourej se v nose! je průvodcem základy etikety pro naše nejmenší slečny a gentlemany. Děti si hravou formou připomenou základy slušnosti a mezilidské komunikace nebo základy stolování a osobní hygieny. Dozvědí se, jak se chovat k těm, kteří se nějak odlišují, jak se chovat na veřejných prostranstvích, v přírodě či ke zvířátkům.

Společenská hra Vadí, nevadí! pro děti od 3 let učí děti respektu a toleranci. Z vlastní zkušenosti víme, jak obojího okolo nás ubývá. Naučit děti zdravému sebevědomí je stejně důležité, jako vštípit jim umění tolerance a respektu k druhým, a to bez ohledu na vzájemné odlišnosti. Děti umějí být přísnými soudci. Pojďme jim společně ukázat, o co bohatší bude jejich život, pokud pochopí, že rozdíly a odlišnosti všeho druhu jsou jeho nezbytnou a krásnou součástí.

Další hra z této sady, Dávej Bacha!, seznamuje děti s prvními životními nástrahami a názorně ukazuje, jak si s nimi poradit. Slyšet o tom, co se nemá či nesmí, je jedna věc, vidět, co se může stát, "když se neposlechne", je věc druhá. Děti se naučí nezbytné opatrnosti, dozvědí se, na co si dát pozor při hraní, sportování, při kontaktu s nebezpečnými nebo neznámými látkami, jak se chránit a u koho hledat pomoc.

Společenská hra To je bašta! seznamuje děti se základními stravovacími návyky a zároveň jim na konkrétních příkladech ukazuje, proč je důležité dbát na zdravou, pestrou a vyváženou stravu. Dnešní, takzvaně západní civilizace, úspěšně tloustne. Pojďme s tím tedy něco dělat. Ne nadarmo se říká, že jsme to, co jíme. Čím dříve to naše děti pochopí, tím lépe. Proč hra o tom, co jíme? Protože jídlo a pití je důležité pro naše zdraví. Protože děti by se měly naučit věnovat pozornost tomu, co jedí a pijí. Protože kvalita je důležitější, než kvantita. Protože ve zdravém těle je zdravý duch. Protože západní civilizace tloustne a je třeba s tím něco dělat. Protože jídlo a pití je dar, který je třeba si umět vychutnat.