Pro správné fungování tohoto webu je zapotřebí mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Kód: 4BAMSET1

Sada 2 her 4bambini - Nešťourej se v nose! + Dávej bacha!

Neohodnoceno
799 Kč 898 Kč
skladem (> 5 ks)
Sada dvou výchovných, ale zábavných her 4bambini pro děti od 3 let. Hra Nešťourej se v nose! je průvodcem základů etikety pro naše nejmenší slečny a gentlemany a hra Dávej bacha! seznamuje děti s prvními životními nástrahami a ukazuje, jak si s nimi poradit. Obě hry je možné kombinovat a hrát je najednou.

Společenská hra pro děti od 3 let Nešťourej se v nose! je průvodcem základy etikety pro naše nejmenší slečny a gentlemany. Děti si hravou formou připomenou základy slušnosti a mezilidské komunikace nebo základy stolování a osobní hygieny. Dozvědí se, jak se chovat k těm, kteří se nějak odlišují, jak se chovat na veřejných prostranstvích, v přírodě či ke zvířátkům.

Při hře Dávej Bacha! poučíte děti zábavnou a nenásilnou formou o bezpečnosti a zbytečném riskování. Společenská hra pro děti od 3 let seznamuje děti s prvními životními nástrahami a názorně ukazuje, jak si s nimi poradit. Slyšet o tom, co se nemá či nesmí, je jedna věc, vidět, co se může stát, "když se neposlechne", je věc druhá. Děti se naučí nezbytné opatrnosti, dozvědí se, na co si dát pozor při hraní, sportování, při kontaktu s nebezpečnými nebo neznámými látkami, jak se chránit a u koho hledat pomoc.

Dávat bacha si musíme všichni, ale těm nejmenším je s tím třeba pomoci. Spolu s prvními krůčky, kterými vedeme naše milované ratolesti k základům ohleduplného, laskavého a slušného chování, je s nemenší pozorností a trpělivostí ochraňujeme před každodenními nástrahami, a co víc, vedeme je k tomu, aby si s nimi věděly rady, až jim nebudeme nablízku. Zkrátka slušnost a bezpečnost jsou v jejich prvních letech života naše hlavní společná konverzační témata.

Tyto hry lze kombinovat s dalšími z cyklu 4bambini a hrát všechny najednou.