Blog 4bambini

Společenské hry – je jedno, jestli deskové nebo karetní – jsou tmelem rodiny. Krabička s pár obrázky a figurkami nabízí rodině spoustu legrace i poučení. A to nejen pro děti, uvidíte.


Léto a prázdniny jsou ještě pořád v plném proudu, tak si spolu zopákneme, na co musíme dávat bacha. A použijeme k tomu naše hrací kartičky ze hry Dávej bacha! Zdraví máme totiž jenom jedno.


Zdraví je to nejdůležitější co máme. A není žádné tajemství, že zdraví se dá utužovat pohybem, duševní hygienou a především kvalitní stravou. A to dokonce tak moc, že můžete vhodně složenou stravou porazit i různé nemoci. Nevěříte?


My kolem sebe stále častěji vidíme něco, čemu se ve světě říká Zero Waste Lifestyle, v překladu život bez odpadu. A i když se zatím ekologie v našich hrách moc nevyskytuje, patří k hodnotám, které považujeme za základ, který by měl každý vyznávat. Co to je Zero Waste Lifestyle? Proč mu strašně fandíme? Jak můžete začít hned zítra?


Skutečně zdravá škola je bašta!

18. května. 2016, jana

Dnešní, takzvaně západní civilizace, úspěšně tloustne. Pojďme s tím tedy něco dělat. Ne nadarmo se říká, že jsme to, co jíme. A čím dříve to my i naše děti pochopíme, tím lépe. Tak s dětmi vyzkoušejte hru To je bašta! a podívejte se na program iniciativy Skutečně zdravá škola, která bojuje za zlepšení stravování dětí ve školních zařízeních.


Archiv

Taťána Le Moigne

“Výchova dětí je náročný obor, který se bohužel na žádné škole neučí. O to důležitější je, jak si s ním poradíme. Hry o důležitých životních hodnotách jsem připravila pro všechny rodiče, kteří stejně jako já věří, že hodnoty jsou jedna z nejdůležitějších věcí, kterou můžeme dětem do života dát. Děkuji všem, kteří si v dnešní uspěchané době najdou čas zahrát si se svými dětmi hry 4bambini.”

Taťána le Moigne


4bambini na Facebooku Twitter autorky her 4bambini na Pinterestu

© 2017 4bambini s.r.o.
Telefon: +420 602 423 636
E-mail: info@4bambini.com